אחד מתחומי העיסוק של מהנדסים העוסקים בתחום של הנדסת חשמל הוא ייעוץ ותכנון חשמל במבנים. ייעוץ זה לא נועד לטובת בדיקת העמידה בתקן של מבנה חדש בלבד, אלא קיים גם במבנים ישנים. מטרתו של ייעוץ זה הוא לוודא כי כל מתקני החשמל תקינים וכי לא יימצאו במקום כשלי חשמל שעלולים לגרום לסכנת חיים. למעשה, הצורך לשפר ולעדכן את מערכת החשמל הולך וגובר מידי יום, וכדי לעשות את זה כמו שצריך – כדאי מאוד להיעזר בשירותיו של מי שלמד הנדסת חשמל ומחזיק בתואר מהנדס חשמל מוסמך.בדיקות חשמל כמו שבדיקות חשמל צריכות להיות

הצורך לשפר את מערכות החשמל נובע בעיקר ממציאות חדשה שדורשת עבודה שוטפת וללא תקלות. הסיבות העיקריות לביצוע שינויים אלה נובעות בעיקר משינויים בסביבת העבודה, בגידול בצריכת החשמל, עקב דרישת כיבוי אש, חוקי העבודה, המלצות המשרד להגנת הסביבה ושדות אלקטרו מגנטיים.

אינפרא-רד מבצעת אצל הלקוחות בדיקות חשמל מסוגים שונים המיועדות למזער שינויים תכנוניים גדולים  ולמנוע בעיות אשר יכולות לגרום לפגיעה באמינות אספקת החשמל והבטיחות. תוצאות הבדיקות מוגשות כדוחות מקצועיים לכל דבר, כולל חוות דעת חתומה ע"י מהנדסים מורשים בלבד אשר למדו הנדסת חשמל במוסד לימודים מוכר וצברו ניסיון של שנים רבות בתחום החשמל. כאשר עולה הצורך לשינויי תכנוני, הלקוח מופנה למחלקת הנדסת חשמל לשם מציאת פתרון הנדסי מתאים.

אז למה דווקא אינפרא-רד?

לקוחות החברה בוחרים בחברת אינפרא-רד כדי לבצע את תכנון החשמל או שינויים מתוך הבנה שמהכרותינו עם ההיסטוריה את מערכת החשמל ואת המערכת האלקטרו-מגנטית, בשילוב היכרותנו המעמיקה עם הרגלי עבודה והצריכה של הלקוחות, מאפשרת לנו לזהות את השינויים הנדרשים ומתן פתרונות לפי הצורך. אנו מתחייבים שכל מי שחותם על הדוחות הם בודקים מוסמכים אשר למדו הנדסת חשמל וצברו שנים של ניסיון, כך שכאשר אתם מקבלים דוח שלנו המציין כי מערכת החשמל תקינה – אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בטוחים לחלוטין.

לקבלת מידע נוסף ממחלקת הנדסת חשמל שלנו ולהזמנת שירותי ייעוץ והנדסת חשמל – צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר.

 

צרו קשר

תכנון חשמל