חשמלאי בודק – הכתובת לבדיקת חשמל תקופתית לרישיון עסק

בדיקת חשמל תקופתית המתבצעת על ידי חשמלאי בודק היא חלק בלתי נפרד מרשימת הדרישות של הרשויות בכל הנוגע לחידוש רישיון עסק או להנפקת רישיון עסק חדש. בדיקת חשמל לרישיון עסק על-ידי גורם מוסמך ומקצועי, מבטיחה לבעלי העסק שקט נפשי. רשויות כיבוי אש / חוק החשמל / חברות הביטוח וגורמים נוספים דורשים מבעל כל עסק לבצע בדיקת מתקן החשמל בהתאם לחוק החשמל והתקנים הרלוונטיים עיקרי הדרישות מופיעים בחוק החשמל / תקנות התמ"ת / משרד לביטחון פנים / פיקוד העורף/ המוסד לבטיחות וגאות וכדומה.

אינפרא-רד מציעה שירותי חשמלאי בודק מקיפים, הכוללים את השירותים הבאים:

  • בדיקות תרמוגרפיות
  • בדיקות של חשמלאי בודק
  • בדיקות אינטגרציה

מהו חשמלאי בודק?

בדיקת חשמל תקופתית נעשית על ידי חשמלאי בעל הכשרה לביצוע הבדיקה, היינו – חשמלאי אשר מחזיק בתואר חשמלאי בודק. במהלך הבדיקה סוקרים את כל מערכת החשמל ובודקים את התאמתה לדרישות חוק החשמל. כמו כן, נבדקת תקינות ההארקה ונבדקות שיטות להגנה מפני התחשמלות, הגנות מפני עומסים וזרמי קצר, ליקויים בטיחותיים, לוחות החשמל, תאורת חירום ועוד.

מתי צריך לבצע בדיקת חשמל?

בדיקת חשמל לרישיון עסק מומלץ לבצע קודם כל לפני שמאכלסים את המבנה. לאחר מכן חשוב מאוד לבצע את הבדיקה גם באופן שוטף – אחת למספר שנים ולפי הצורך. כך למשל, אם מבצעים שיפוץ במבנה הכולל שינוי של נקודות חשמל, תוספת של מכשירים חשמליים גדולים ועוד, חשוב מאוד להזמין בדיקת חשמל על מנת להיות בטוחים שסביבת העבודה בטיחותית. כמובן שחשוב מאוד לוודא שאת הבדיקה מבצע חשמלאי המוסמך לכך, על מנת להיות בטוחים בתוצאות הבדיקה לפעול על פיהן.

איך מאתרים חשמלאי בודק?

על מנת להבטיח בדיקת חשמל תקינה ומקיפה, חשוב מאוד להזמין אך ורק חשמלאי בודק מוסמך. אפשר למצוא את רשימת החשמלאים באינטרנט, אפשר לבקש מכל חשמלאי שמדברים איתו תעודת חשמלאי בודק, אפשר לבקש המלצה מקולגה אשר הזמין בדיקה כזאת לאחרונה ואפשר לפנות אל אינפרא-רד.

בדיקות החשמל של אינפרא רד

אנחנו באינפרא רד מעסיקים חשמלאים בודקים מוסמכים ומנוסים, אשר מבצעים בדיקות חשמל יסודיות ומקיפות ומספקים דו"חות מפורטים בסיומן. הדו"חות כוללים את כל התשתיות, המתקנים והמכשירים שנבדקו, ובהם מצוין האם הם תקינים או לא. במקרה ונמצא כשל מסוים – מפורטות  בדו"ח גם המלצות לטיפול בבעיה על מנת שניתן יהיה לפתור אותה במהירות.

לקבלת מידע נוסף אודות בדיקת חשמל תקופתית על ידי חשמלאי בודק צרו עמנו קשר טלפוני או דרך האתר
ונשמח לעמוד לשירותכם. 

צרו קשר

Programmer checking machine status with computer