מהנדס חשמל – הכתובת לבדיקת איכות החשמל

איכות החשמל היא גורם משמעותי מאוד לצורך פעולה תקינה של ציוד מערכות מחשבים ורכיבים אלקטרונים, והיא נבדקת על ידי מהנדס חשמל מוסמך. תפקידו של הבודק הוא להיות הגורם הסמכותי שיכול לבדוק אם ציוד מסוג זה אכן תקין ומאפשר לאנשים להשתמש בו ללא חשש לבריאותם או לחייהם. 

כשל בציוד חשמלי, שיכול להיות תוצאה של הרמוניות ברשת או שינויים של תדר, מתח ורכיבי אנרגיה נוספים, עלול לפגוע מאוד בפעילות העסק ובציוד שלו, וזאת משום שמחשבים ניזוקים, תאורה מתקלקלת, מכונות שובתות. בנוסף לזה יכול להיווצר נזק כלכלי מהפרעה בייצור ומעלות ישירה של תיקונים או החלפת הציוד.

בדיקות החשמל של אינפרא-רד

צוות החברה שלנו מגיע בראשותו של מהנדס חשמל זרם חזק עושה שימוש במכשירים ייעודים לאגירת נתוני חשמל לאורך זמן. הנתונים שמתקבלים מפוענחים על ידי הצוות המיומן וכך מתגלים הכשלים. הנתונים המתקבלים מוצגים בצורה גרפית ובאמצעות טבלאות נתונים והסברים מקצועיים המתארים את מקור התקלה. במקרים רבים ניתן לטפל בתופעה ובהשקעה קלה לפתור את הבעיה.

בדיקת איכות החשמל על ידי מהנדס חשמל מוסמך

בדיקת איכות החשמל מתבצעת על ידי בודק מוסמך שמחזיק בתואר מהנדס חשמל. המהנדס מבצע בדיקה יסודית של התשתיות, בודק את ההארקה, את ההתנגדות, את תקינות אביזרי החשמל ולוח החשמל, את הימצאות הציוד הנדרש למניעת התחשמלות ועוד. במסגרת בדיקת האיכות הוא בודק גם את חוזק הזרם ומוודא שהוא לא חלש מדיי ויכול לשרת את המכשירים שאמורים לפעול בעזרתו, אבל גם לא חזק מדיי – על מנת שלא יסכן את הנמצאים במקום. באופן כללי – מטרת הבדיקה היא לוודא כי כל מערכות החשמל עובדות בצורה תקינה אשר אינה מסכנת את הנמצאים במקום. על מנת להבטיח זאת ככל שרק אפשר, חשוב מאוד לוודא כי מי שמבצע את בדיקת איכות החשמל הוא מהנדס חשמל זרם חזק מוסמך ומקצועי, אשר יוכל לספק לכם מידע מדויק לרבות תעודת תקינות באחריות.

לקבלת מידע נוסף אודות בדיקות איכות חשמל על ידי מהנדס חשמל מוסמך צרו קשר בטל' 03-7630440 או דרך האתר
ואנחנו נשמח מאוד לעמוד לשירותכם. 

צרו קשר

 מהנדס חשמל מוסמך 2 3 מהנדס חשמל לבדיקות חשמל 4