השירותים של אינפרא רד

 • בדיקת קורונה

  קורונה, במשמעותה המילולית היא

  להמשך קריאה
 • בדיקת אינטגרציה מערכות כיבוי אש

  בדיקת אינטגרציה מערכות כיבוי אש

  בדיקת אינטגרציה כיבוי אש היא בדיקת התאמה של כל חלקי מערכת הכיבוי, ווידוא שהם עובדים ביחד באופן תקין ומשלים.

  להמשך קריאה
 • מהנדס חשמל לביצוע בדיקות איכות חשמל

  מהנדס חשמל לביצוע בדיקות איכות חשמל

  מהנדס חשמל – הכתובת לבדיקת איכות החשמל

  איכות החשמל היא גורם משמעותי מאוד לצורך פעולה תקינה של ציוד מערכות מחשבים ורכיבים אלקטרונים, והיא נבדקת על ידי מהנדס חשמל מוסמך. תפקידו של הבודק הוא להיות הגורם הסמכותי שיכול לבדוק אם ציוד מסוג זה אכן תקין ומאפשר לאנשים להשתמש בו ללא חשש לבריאותם או לחייהם. 

  להמשך קריאה
 • סריקה תרמוגרפית

  סריקה תרמוגרפית

  בדיקה תרמוגרפית – חברת אינפרא-רד טכנולוגיות היא החברה הוותיקה בארץ המתמחה בביצוע סריקה תרמוגפית לאיתור ליקויים במערכת החשמל. סריקה תרמוגרפית נעשית בלוח החשמל ללא סיכון חיי אדם מה שמוביל לחיסכון בזמן ואפשרות לאתר את מקור התקלה. מטרת הסריקה היא שיפור בטיחות במתקן ומניעת נזק כלכלי / תקלה.

  כיצד מתבצעת סריקה תרמוגרפית?

  הסריקה של אינפרא רד  מתבצעת בעזרת הציוד המתקדם ביותר אשר קיים היום בתחום – מצלמות של חברת FLIR, ארה"ב , דגמים E-60. המצלמות מצוידות בגלאי המכיל 78,000 חיישני א"א. תמונת החום של הגוף הנסרק המתקבלת היא חדה וברורה. המצלמה ייחודית עבור צילום תרמוגרפי, והיא מסוגלת להבחין בהפרשי טמפרטורה מזעריים של C0.1 בתחום הטמפרטורות 40-/500+.

  במהלכה של סריקה תרמוגרפית מאותרות הנקודות החמות, שנוצרו כתוצאה מפליטת קרינה בתחום האינפרה אדום. הנקודות החמות מצביעות על ליקויים. עם סיומו של תהליך צילום תרמוגרפי הלקוח יקבל דו"ח סריקה צבעוני שבו הוא יכול לראות את מקומות הליקויים. על פי דו"ח זה אפשר לתקן את הליקויים לפי סדר קדימויות , באופן מקצועי ובזמן השבתה מינימלי של המתקנים.

  בתקופה המודרנית החשמל מהווה גורם ראשון במעלה בכל הפעילויות שלנו: החשמל מפעיל את המחשבים, מערכות תקשורת, מיזוג אויר, תאורה, את המכונות במפעלים ועוד. אנו תלויים לחלוטין באספקה סדירה ואמינה של חשמל.

  תקלות באספקת החשמל עלולות לנבוע משני מקורות עיקריים:

  • תקלות במערכת החשמל החיצונית
  • תקלות במערכת החשמל הפנימית

  תקלות במערכת החשמל החיצונית הינן באחריות של חברת החשמל. לעומת תקלות באספקת החשמל הפנימית, כאשר השליטה היא בידיים שלנו. לפיכך, חובה עלינו לדאוג לתקינותה של מערכת החשמל. חובה זו מוטלת על בעל המתקן מכוח החוק וכן מתוך הצורך למנוע תקלות אשר יכולות להשבית את המתקן , לגרום לנזק כלכלי.

  הסיבות האפשריות לליקויים במערכת החשמל:

  • רכיבים לקויים
  • מגעים לקויים
  • עומס חריג
  • הרמוניות

  ליקויים אלה מאופיינים בהתחממות כאשר במקרים קיצוניים התחממות זו יכולה לגרום לשריפה. העיקרון המנחה בביצוע בדיקות תרמוגרפיות הוא שכל גוף פולט קרינה בתחום האינפרה- אדום ובעזרת ציוד מתאים ניתן לפענח ולאתר תקלות שעד היום לא ניתן היה לראות.  זיהוי  מיקום הליקוי ופענוח מקצועי מאפשר לחשמלאים לבצע תיקון בשלב מוקדם של הליקוי ולמנוע נזקים כבדים בהמשך.

  אינפרא רד לשירותכם

  אינפרא רד מציעה שירותי סריקה תרמוגרפית מקצועיים המתבצעים על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ובעזרת הציוד המתקדם ביותר.
  לקבלת מידע נוסף ולהזמנת בדיקה תרמוגרפית צרו קשר בטל' 03-7630440 או דרך האתר. 

  צרו קשר

  סריקה תרמוגרפית 2 סריקה תרמוגרפית

  להמשך קריאה
 • מתח גבוה – טיפול במערכות

  מתח גבוה – טיפול במערכות

  מתח גבוה (עד 52KV) הוא חיבור חשמל המשמש צרכני חשמל רבים, בעיקר צרכנים תעשייתיים.

  להמשך קריאה
 • בדיקות דליפת אוויר דחוס

  בדיקות דליפת אוויר דחוס

  אויר דחוס הינו בעל חשיבות גדולה מאוד בתעשייה ועלויות הפקת האנרגיה שלו הינן מאוד יקרות.

  להמשך קריאה
 • חשמלאי בודק לביצוע בדיקת חשמל לרישיון עסק

  חשמלאי בודק לביצוע בדיקת חשמל לרישיון עסק

  חשמלאי בודק – הכתובת לבדיקת חשמל תקופתית לרישיון עסק

  בדיקת חשמל תקופתית המתבצעת על ידי חשמלאי בודק היא חלק בלתי נפרד מרשימת הדרישות של הרשויות בכל הנוגע לחידוש רישיון עסק או להנפקת רישיון עסק חדש. בדיקת חשמל לרישיון עסק על-ידי גורם מוסמך ומקצועי, מבטיחה לבעלי העסק שקט נפשי. רשויות כיבוי אש / חוק החשמל / חברות הביטוח וגורמים נוספים דורשים מבעל כל עסק לבצע בדיקת מתקן החשמל

  להמשך קריאה
 • הנדסת חשמל – ייעוץ ותכנון חשמל

  הנדסת חשמל – ייעוץ ותכנון חשמל

  אחד מתחומי העיסוק של מהנדסים העוסקים בתחום של הנדסת חשמל הוא ייעוץ ותכנון חשמל במבנים. ייעוץ זה לא נועד לטובת בדיקת העמידה בתקן של מבנה חדש בלבד, אלא קיים גם במבנים ישנים. מטרתו של ייעוץ זה הוא לוודא כי כל מתקני החשמל תקינים וכי לא יימצאו במקום כשלי חשמל שעלולים לגרום לסכנת חיים. למעשה, הצורך לשפר ולעדכן את מערכת החשמל הולך וגובר מידי יום, וכדי לעשות את זה כמו שצריך – כדאי מאוד להיעזר בשירותיו של מי שלמד הנדסת חשמל ומחזיק בתואר מהנדס חשמל מוסמך.

  להמשך קריאה

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

מספר טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה